+48 18 54 17 452
+48 519 140 766
Czynne: Poniedziałek - Piątek: 8:00-17:00
0 produkty, 0.00 PLN Strefa klienta

Wszystko o KRANZLE

DobreMyjki.pl > Wszystko o KRANZLE

Kubicz duo


Porady

Wszystkie

Marka Kranzle

Myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe i zamiatarki ręczne - to świat Kranzle. Złożone w roku 1974 przedsiębiorstwo Kranzle rozwinęło się do rangi światowego lidera w dziedzinie jakości produkcji tych urządzeń. Od początku firma Kranzle przykładała wagę do najwyższej jakości. Przykładem może być tutaj choćby wybór specjalnego kutego mosiądzu czy powłoki ceramicznej dla tłoka pompy - szczytowa jakość jest bezkompromisowo jasno sformułowanym wymogiem rynkowym. Bazując na takich wartościach jak jakość, elastyczność, innowacyjność przedsiębiorstwo Kranzle jest nadal rozwijane i znajduje najlepsze rozwiązania produktowe.

Produkty dla sektora motoryzacyjnego

Wymagania branży samochodowej stawiają bardzo wysokie standardy. Produkty Firmy Kranzle w doskonały sposób zapewniają i uzupełniają jej wysokie wymagania. Czyste zaplecze zewnętrzne, warsztatowe i biurowe jest wizytówką każdego salonu samochodowego. Dlatego firma Kranzle we wszystkich tych płaszczyznach oferuje kompleksowe rozwiązania. Połączenie urządzeń do mycia gorącą wodą Serii Therm wraz z wyposażeniem dodatkowym (Round Cleaner) pozwala na szybkie i gruntowne usunięcie uporczywych zabrudzeń. Bogata oferta handlowa jest również skierowana dla stacji paliw oraz myjni samochodowych.

Zastosowanie dla pojazdów transportowych i użytkowych

W przemyśle budowlanym oraz transportowym trudne do usunięcia zabrudzenia to codzienność. Dlatego szybkie i efektywne czyszczenie ma kluczowe znaczenie w ich utrzymaniu. Autobusy, betoniarki, ładowarki, żurawie oraz koparki wymagają wymagają skutecznych rozwiązań. W zależności od potrzeb mamy możliwość dopasowania odpowiednich parametrów pracy urządzeń. Właściwy stosunek ciśnienia do przepływu wody, idealne zastosowanie znajdują tutaj urządzenia serii duże quadro oraz therm. Do wyboru mamy myjki mobilne lub stacjonarne.

Produkty dla rolnictwa oraz hodowli zwierząt

Czystość oraz higiena są podstawowym wymogiem przy produkcji rolniczej i hodowlanej. Czyszczenie pomieszczeń gospodarczych oraz produkcyjnych wymaga od urządzeń maksymalnych parametrów. Duże ciśnienie oraz wydatek wody to niezbędne elementy przy tego typu zadaniach. Urządzenia nowej serii L, duże urządzenia serii quadro oraz therm to idealne rozwiązanie. Warto zwrócić również na myjki wykonane ze stali szlachetnej lub spalinowe serii B lub Profi-Jet.

Rozwiązania do produkcji oraz dla przemysłu.

Zakres oraz wykorzystanie urządzeń podczas procesów produkcji jest bardzo zróżnicowany. Podstawowymi warunkami zastosowania urządzeń jest niestandardowe ich wykonanie. Produkty wykonane ze stali szlachetnej oraz specjalne opony i węże to wymogi konieczne. Parametry pracy oraz zakres zastosowań dopasowany jest do potrzeb Klienta. Firma Kranzle oferuje również szeroką gamę akcesoriów dodatkowych. Zestawy do piaskowania, węże do czyszczenia rur, pianownice, to tylko niektóre z oferowanych artykułów, które zwiększają zakres funkcjonalność urządzeń.

Produkty dla służb komunalnych

Codzienny zakres prac wykonywanych w sektorze usług komunalnych całkowicie eliminują maszyny oraz osprzęt do tych zadań nieprzystosowanych. Urządzenia serii półprofesjonalnej oraz domowej już na samym początku nie są w stanie sprostać narzuconym wymaganiom. Myjki wysokociśnieniowe Kranzle swoją bezkompromisową jakością wykonania są idealnym rozwiązaniem. Place budowy, zakłady oczyszczania miasta czy prace sprzątające, to tylko niektóre z wymienionych możliwości zastosowań. Urządzenia z silnikiem benzynowym serii B oraz Profi-Jet oferują całkowitą niezależność w terenie.

Rozwiązania dla domu i ogrodu

Inwestycja zakupu urządzenia profesjonalnego do zastosowań domowych, pozwoli na wieloletnie bezawaryjne użytkowanie urządzenia. Tarasy, podjazdy, murki, ogrodzenia z pomocą urządzeń wysokociśnieniowych, odsysaczy suchych i mokrych, węży do przetykania kanalizacji, wszystko stanie się błyskawicznie czyste.

Kranzle innowacje rozwija z przekonania

Własne badania i rozwój stanowią jądro i zarazem motor napędowy strategii innowacyjnej Kranzle. Informację płynące od użytkowników końcowych do naszych regionalnych kierowników sprzedaży, pozwalają inicjować bodźce do nowych rozwiązań i ulepszeń produktów. dzięki dużej skali zaangażowania produkcyjnego firma Kranzle jest w stanie przeprowadzać w trakcie procesu rozwojowego analizy odpowiadające praktyce i przeprowadzać testy, które decydują o późniejszej wydajności i odpowiednim funkcjonowaniu urządzeń.

Zalety

- wysokiej jakości materiały i obróbka - innowacyjne wzornictwo - przyjazna dla użytkownika obsługa - zużycie uwzględniające wymogi środowiska - niezawodne działanie

Firma

Przedsiębiorstwo Kranzle prowadzone jest przez wspólników Josefa Kranzle i jego syna Ludwiga Kranzle. Kadra kierownicza w Illertissen wspomagana jest przez mgr inż. Rainera Bolkarta i mgr inż Manfreda Bauera. Filia w Bielefeld odpowiada za dystrybucję i marketing produktów firmy Kranzle na rynki całego świata. Płaska hierarchiczność, szybkie ścieżki decyzyjne i stabilna baza ekonomiczna są jedną z tajemnic sukcesu marki Kranzle. Filozofia przedsiębiorstwa odznacza sie jakością, wszechstronnością i innowacyjnością.

Korowanie drewna maszyną wysokociśnieniową 500 bar Comet K Xtreme 15/500

Test wysokowydajnej myjki ciśnieniowej Comet K Xtreme 15/500. Na życzenie klienta testowaliśmy maszynę pod względem przydatności w procesie usuwanie kory z surowego (mokrego) drewna - zarówno efekt korowania jak i czas są na bardzo konkurencyjnym poziomie. Myjka z łatwością może zastąpić maszyny do korowania drewna.

[ Zobacz film ]

.Bester
.Comet
.Kranzle
.Kubicz
.MAER
.Magnum
.Master
.Nilfisk
.Pramac
.Profi
.TenziCopyright © 2012 by DobreMyjki.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone