+48 18 54 17 452
+48 519 140 766
Czynne: Poniedziałek - Piątek: 8:00-17:00
0 produkty, 0.00 PLN Strefa klienta

Kariera

DobreMyjki.pl > Kariera

Kubicz duo

Aktualne oferty pracy

Technik Serwisu / Serwisant urządzeń wysokociśnieniowych

Miejsce pracy: Nowy Targ

Opis stanowiska
-instalacja, bieżąca konserwacja oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń cisnieniowych w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki w warsztacie firmy
-przeprowadzanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń ciśnieniowych
-zapewnienie ciągłości pracy i pełnej sprawności technicznej maszyn
-analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń

Wymagania
-wykształcenie min. średnie techniczne (elektrotechnika, mechanika, automatyka)
lub
-min. rok doświadczenia w zakresie napraw urządzeń w dziale serwisu technicznego
lub
-znajomość zagadnień elektrycznych, mechaniki maszyn i automatyki
lub
-motywacja do nauki serwisowania urządzeń wysokociśnieniowych

oraz

-umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi oraz rysunkami technicznymi
-dobra organizacja pracy
-punktualność
-miejsce zamieszkania: Nowy Targ lub okolice

Oferujemy
-odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swojej branży
-stałe zatrudnienie na umowę o pracę
-szkolenie przygotowujace do pracy
-atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres podany w zakladce Kontakt. Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Zgłoszenie aplikacji

Jeśli chciałbyś pracować w nowoczesnym otoczeniu technicznym i organizacyjnym - daj nam i sobie szansę zatrudnienia!
Prześlij informacje o sobie, swoim wykształceniu i doświadczeniu zawodowym. Powiedz nam o swoich zainteresowaniach i celach!

Szukamy zarówno wykwalifikowanych, doświadczonych fachowców, jak i absolwentów szukających możliwości wykazania się w pierwszej pracy wiedzą i umiejętnościami.

Zapraszamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego w zakładce Kontakt.

.Bester
.Comet
.Kranzle
.Kubicz
.MAER
.Magnum
.Master
.Nilfisk
.Pramac
.Profi
.Tenzi